🔒 ورود عضویت خانه دانلود ها محصولات پنل پیامک نظرات و پیشنهادات

پویا اندیشان چهار باغ

خانه درباره ما

درباره ما

درباره دارنده امتیاز نماد اعتماد ملی:

شرکت پویا اندیشان چهار باغ
شماره تماس: 09187810456
ایمیل: vv.rostami@gmail.com , mail.general@ypls.ir
هممیهنان عزیز در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید از طریق راه های ارتباطی ما، ما را در جریان مشکلات خود قرار دهید تا در اسرع وقت به آنها رسیدگی شود.

محصولات


یدک پلاس

یدک پلاس یک نرم افزار حسابداری و مدیریت فروش می باشد که شرکت پویا اندیشان چهار باغ اقدام به تولید آن نموده است. این نرم افزار بر روی یک رایانه نصب و پیکربندی می شود و اطلاعات فروشگاه را با یک اپلیکیشن اندروید به اشتراک می گذارد لذا کاربر یدک پلاس در هر زمان که مایل باشد می تواند اطلاعات فروشگاه را به اپلیکیشن ارسال کند و در سمت دیگر اپلیکیشن می تواند داده ها را دریافت کند و برای کاربر روی تلفن هوشمند یا تبلت نمایش دهد.

در طی ساخت این نرم افزار تلاش شده است که قابلیت های اصلی حسابداری و مدیریت فروش برای نرم افزار در نظر گرفته شود که می توانید از طریق لینک قابلیت های نرم افزار مشاهده فرمایید. و تا جایی که امکان داشته باشد شیوه طراحی آن به صورت ساده انجام شده است تا نیازی به گذراندن دوره آموزشی نباشد. البته فایل راهنمای نرم افزار و اپلیکیشن برای شما قابل دسترس می باشد و برای دانلود آن می توانید به بخش دانلودها مراجعه فرمایید.

درباره شرکت


شرکت پویا اندیشان چهار باغ یک شرکت رایانه ایی می باشد که فعالیت خود را از ابتدا تا کنون در زمینه ساخت محصولات نرم افزاری، میان افزاری ، برنامه نویسی در تمام زمینه ها و فعالیت های مرتبط با رایانه آغاز و در خدمت هم میهنان عزیز می باشد.

تاریخ تأسیس: 1398/08/20

زمینه فعالیت

  • تولید و فروش نرم افزار غیر رسانه ای
  • ارائه خدمات بازرگانی
  • تولید، توزیع، بسته بندی، خرید، فروش، واردات و صادرات کالاهای مجاز بازرگانی